• A legjobb ár
  • Legutóbbi
JW3304A Optikai Ranger ,OTDR Elv Teszter ,Vizuális hibakeresőt Teszter

JW3304A Optikai Ranger ,OTDR Elv Teszter ,Vizuális hibakeresőt Teszter

 
HUF 113400.00
HUF 100926.00

Áruk mennyisége
A Това elérhető


JW3304 A Optikai Ranger ,OTDR Elv Teszter ,Vizuális hibakeresőt Teszter
JW3304 A Optikai Ranger a legtöbb hordozható vizsgálati eszköz iparág. Elfogadja a OTDR technikai elvek integrálja a hatalmas elemzés szoftver, amely lehetővé teszi, hogy a JW3304 A rost ranger érzékeli optikai hibák helyének pontosabb, valamint könnyű.
Featu res Hordozható, strapabíró, könnyű, Könnyen használható. Pontosabb vizsgálati eredményeket, valamint jobb ismételhetőség. 8 szál hiba mutatható ki minden mérés. Automatikus Impulzus Szélesség Ellenőrzési tervezés érdekében egy kényelmes kezelés. Könnyű megállapítani, a hiba helyét. Beépített vizuális hibakeresőt (VFL), mindegy, hogy megtalálják a hibákat, a halott zóna. Por, víz, ütésálló, des igned a mező használata Hosszú akkumulátor élettartam, akár 5000 mérés művelet. Az alkalmazások Tesztelését a távolság a rost azonosítani a hiba helyét a rost link. Megkeresi fényvisszaverő, illetve a nem tükröződő betör az optikai hálózat. Ellenőrzés rost javítás, karbantartás. JW3304 A Rost Ranger ideális lehet használni az FTTx hálózat telepítés, karbantartás. Műszaki adatok
Modell
JW3304 A
Működési Hullámhossz
1550nm
Rost Típus
9/125um SM Rost
Optikai Csatlakozó Típusa
FC/PC
Érzékelő Típusa
In Ga As
Csúcsteljesítmény lézer
≥60m W
Max. Megjelenítése Távolság
Elmélkedés Esemény
60 km-re (≥1d B)
A nem-elmélkedés Esemény
20 km-re (≥2.5 d B)
Mérési Egység
m
Elmélkedés Esemény Halott Zóna
15m
Távolság Pontosság(Reflexió Esemény)
±(2m+2*10(-4)*Távolság)
Hullámhossz a VFL Lehetőség
650nm
Kimeneti Teljesítmény a VFL Lehetőség
>=1m W
Tápegység
Alkáli Elem (3pcs AA 4.5 V-os Elem)
Akkumulátor Működési Idő
Legalább 5000 mérés
Üzemi Hőmérséklet
-5~40 C
Tárolási Hőmérséklet
-10~60 C
Páratartalom
0~85%(Nem kondenzációs)
Méretek
190*100*50mm
Tömeg(g)
450 Csomag tartalmazza : 1 x Optikai OTDR Mérő Teszter 1 x USB Kábel 1 x CD 1 x Táska
FIZETÉS
1. Tudunk elfogadni, fizetés Jár, Western Union, valamint a T/T. A legjobb módja annak, közvetlen, online fizetés,megadhatja magát. Ha egyéb fizetési feltételeket, kérjük, tudassa velünk, amikor parancsot.
2. Teljes fizetés követő 7 napon belül a megrendelés, illetve a megrendelés érvénytelen lesz, vagy törölt a rendszer.
3. Győződjön meg róla, hogy elvégezte a részletes információkat, mint kapcsolattartó, cím, irányítószám, telefonszám, amikor kitöltésével a vevő adatait.
SZÁLLÍTÁS
1. Meg fogjuk küldeni az árut 5 munkanapon belül a teljes kifizetés megtörtént.
2. Biztosítani tudjuk a nemzetközi szállítási szolgáltatások a következők :
China Post Air Mail, HK Post Air Mail, EMS, TNT, DHL, UPS, a Fedex. Az alapértelmezett mód a China post levegő mail, majd a HK post air mail.


Az alapvető tulajdonságok

Márka Név:
Joinwit
Modell Száma:
JW3304N
Működési Hullámhossz:
1550nm(1310nm Opcionális)
Rost Típus:
9/125um SM Rost
Optikai Csatlakozó Típusa:
FC/PC
Érzékelő Típusa:
InGaAs
Csúcsteljesítmény lézer:
≥60mW
Hullámhossz a VFL Lehetőség:
650nm
Kimeneti Teljesítmény a VFL Lehetőség:
≥1mW
Tápegység:
Alkáli Elem (3pcs AA 4.5 V-os Elem)
Max Távolság tükrözi esemény:
60 km-re

A termék kiegészítései