• A legjobb ár
  • Legutóbbi
HW Új, Eredeti modul 10g-1310 nm-10km-SM-SFP+ SPP5300LH-H1-W modul A többi újrahasznosítás

HW Új, Eredeti modul 10g-1310 nm-10km-SM-SFP+ SPP5300LH-H1-W modul A többi újrahasznosítás

 
HUF 7630.20

Áruk mennyisége
A Това elérhető


Üdvözöljük a See Me Technology Co., KFT Kedvezmény a nagykereskedelmi? Több alkatrész számok? Idézet a BOM?Minden termékünk nyújt egy év minőségi garancia. További információt vagy technikai kérdés, ne habozzon kapcsolatba lépni See Me szolgáltatás.


Az alapvető tulajdonságok

Rost Típus:
Egyszemélyes Mód
Márka Név:
SMTE
Modell Száma:
Eredeti
Kompatibilis:
Ubiquiti
Elem Hossza:
1m
Állapot:
Új, Eredeti

A termék kiegészítései