• A legjobb ár
  • Legutóbbi
12 Színek LC/UPC-SM(G657A1)-0.9 mm-es PVC-1,2 m / Optikai Pigtail

12 Színek LC/UPC-SM(G657A1)-0.9 mm-es PVC-1,2 m / Optikai Pigtail

 
HUF 2835.00

Áruk mennyisége
A Това elérhető


1 Leírás
Optikai patch kábel, valamint pigtail csatlakoztassa a különböző típusú csatlakozók, mint például ST, FC, SC, LC, vagy MU. A kiváló minőségű kerámia foglalat, jó megfelelőségi alacsony beiktatási. Pedig széles körben használják a Távközlési Hálózatok, Adatátvitel, Vizsgálati Berendezés a LAN KÁBELTÉVÉ stb.
2 Funkció
Alacsony beiktatási vissza reflexiós veszteség
Jó exchangeability
Jó Tartósság
Magas hőmérséklet stabilitás.
Kiváló Minőségű, Szabványos PC/UPC/APC Polírozás
Szabvány : IEC B Osztály
3 Rajz
4 Optikai Teljesítmény
Elem LC/UPC
Vizsgálati Hullámhossz(nm) 1310 &1550
Beiktatási max(d B) 0.25
Vissza Veszteség (d B) 50
5 3 D Szemüveg :
Elem UPC Φ1.25mm
Sugara Görbe (mm) 7-25
Apex Offset (um) ≤50
Rost Magasság (nm) 0-0.5
Polírozás Szög (°) 0±0.3
6 Termék-Ellenőrzési
7 Alkalmazások :
Száloptikai kommunikációs rendszer;
Optikai hozzáférési hálózatok;
CATV
Optikai adatátviteli
Optikai Vizsgálati Berendezések


Az alapvető tulajdonságok

Modell Száma:
P02-001
Márka Név:
CICVCHC
Elem Hossza:
1m
Csatlakozó típusa:
LC/UPC
csatlakozó:
LC/UPC
Kábel Méret:
0.9 mm
Ütköző Anyagot:
PVC
Optikai Típus:
Egyetlen Mód (9/125) G657A1
Puffer Szín:
12 szín
Hossza:
1.2m
Csomagolás:
12Colors per nagy poli táska

A termék kiegészítései